____________________________________________________________________

Pirmą kartą rankose laikantiems gitarą suteiksiu gitaros pradmenis, o labiau pažengusiems - harmonijos žinias ir gilesnį, platesnį grifo matymą, kuris išlaisvins Jūsų kūrybiškumą.

 

Pamokos kaina 20 Eur.

Registruokitės pamokoms el. paštu: v.grismanauskas999@gmail.com

____________________________________________________________________

Aš esu Vaidas Grišmanauskas, gimiau ir augau Plungėje. Gitarą pirmą kartą į rankas paėmiau dar ankstyvoje vaikystėje. Pamilęs šį instrumentą pradėjau mokytis Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje, klasikinės gitaros pagrindų mokė Vidmantas Lūža. Aktyviai dalyvavau klasikinės gitaros konkursuose, privačiai mokiausi pas vieną garsiausių klasikinės gitaros pedagogų Lietuvoje – Julių Kurauską. 

Būdamas penkiolikos metų įstojau į Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją. Ten susipažinau su džiazo muzika. Gitaros subtilybių mokiausi pas puikų muzikantą bei pedagogą - Eugenijų Jonavičių. Pasirinkęs profesionalaus muzikanto profesiją įstojau į Vilniaus kolegiją, ten žinias gilinau su tokiais dėstytojais, kaip : Pranas Kentra, Richardas Banys, Valdas Grenda bei Liudas Mockūnas. Dalyvavau įvairiuose muzikiniuose seminaruose kurie buvo vedami tokių žinomų muzikantų kaip : Keneth Dall Knudsen, Neff Irizarry, Frederic Borey, Vaičeslavas Ganelinas, Ara Yaralyan, Gilad Hekselman.

Esu jaunosios kartos muzikantas, netelpantis į vieną muzikinį žanrą, unikalaus muzikinio braižo ieškau tyrinėdamas tradicinį džiazą ir šiuolaikinę, modernią muziką. Per gana trumpą karjeros laikotarpį su įvairiais projektais teko pagroti beveik visuose didžiuosiuose šalies miestuose ir festivaliuose tokiuose kaip „Nida Jazz“, „Dpoezija“, „Škiuņa Jazz”. Užsienyje – Lūznavoje, Bukarešte, Sardinijoje. Mano muzikiniam supratimui didelės įtakos turėjo tokie muzikantai kaip : Kurt Rosenwinkel, Avishai Cohen, Yotam Silberstein, Gilad Hekselman, Julian Lage, Bill Evans, Brian Blade. 

Taip pat groju „Foggy Muffin“ grupėje, „Jazz by T“,  aktyviai koncertuoju duetu su vokaliste Gabija Baužaite, kuriame susimaišo Lotynų Amerikos ritmai ir bebop stiliaus improvizacijos.